ŠACHOVÝ TURNAJ - Přebor ZŠ V Sadech, Štáflova, Wolkerova

V pátek 6. prosince 2019 se konal v Klubu OKO na Smetanově náměstí Šachový turnaj třech brodských základních škol. Šachového turnaje se z naší školy zúčastnilo celkem 19 žáků - 11 žáků z 1. stupně a 8 žáků z 2. stupně.
Kategorie mladších - 1. stupeň ZŠ Štáflova:
1. místo - Rauš Matyáš (4.B)
2. místo - Sobieraj Gustav (3.B)
3. místo - Křehlík Michal (4.A)

Kategorie starších - 2. stupeň ZŠ Štáflova:
1. místo - Erka (7.B)
2. místo - Harvalík Ondřej (8.B)
3. místo - Beran Marek (8.B)

V celkovém pořadí se pak v obrovské konkurenci 29 hráčů za 1. stupeň  nejlépe umístil Matyáš Rauš na krásném 5. místě a za 2. stupeň v konkurenci 38 hráčů obsadil úžasné 9. místo Erka.

Gratulujeme všem zúčastněným!

Mgr. Simona Čivrná