Projekt "Děti čtou dětem"

Dne 17. prosince proběhl ve spolupráci s žáky 7. A projekt „Děti čtou dětem“, kdy studenti sedmých ročníků předčítali prvňáčkům pohádku s vánoční tematikou (od Josefa Lady). Celá akce se velmi podařila a žáci prvních tříd byli ze čtení starších spolužáků nadšeni. Tímto bych ráda znovu všem zúčastněným poděkovala.

Celá akce se velmi podařila a žáci prvních tříd byli ze čtení starších spolužáků nadšeni. Tímto bych ráda znovu všem zúčastněným poděkovala.

Mgr. Marie Brabcová

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.