Projektový den „100 let Československa“

Dne 25.10.2018 proběhl na druhém stupni projektový den ke stoletému výročí založení Československa. Žáci během celého dne pracovali na plakátech významných osobností 20.století od politických představitelů, přes umělce, po úspěšné sportovce.

 Zároveň si každá třída vyslechla přednášku o nejvýznamnějších událostech stoleté historie naší republiky. Všichni žáci odvedli skvělou práci a jejich práce budou vystaveny na chodbách školy. 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.