Gymnastky za Štáflovky dvojnásobné mistryně republiky

Děvčata ze školního sportovního klubu při ZŠ Štáflova oddílu moderní gymnastiky mají za sebou velice úspěšnou sezónu.

Medaile vozily nejen z individuálních soutěží v moderní gymnastice, ale také jsou velmi úspěšné na poli tanečním, a to v kategorii scénického tance. Z pohárových soutěží si vždy dovezly pohár za umístění mezi třemi nejlepšími týmy.

Největším úspěchem zůstává soutěž Česko se hýbe, kde proti sobě soutěží v kategorii Tanec různé žánry a je na porotě, které vystoupení si získá jejich zájem. Po dvou semifinálových kolech v Praze a v Ostravě se děvčata nominovala na celorepublikové finále do Prahy, které se konalo 2. června. Zcela uchvátila diváky i porotu oběma svými choreografiemi a zaslouženě obsadila ve svých věkových kategoriích 1. místa a stala se tak mistryněmi ČR. Jednalo se o choreografie Síla vody (věkový průměr 13 let) a Vnitřní démon (věkový průměr 15 let). Moc všem dívkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i do příštích let. Velké poděkování si zaslouží též rodiče zúčastněných děvčat, kteří byli vždy připraveni pomoci. Děkujeme.

Bc. Martina Folvarská, Mgr. Dita Dobrovolná

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.