Školní družina a školní klub

Informace pro rodiče žáků školní družiny

Řád školní družiny a školního klubu čtěte zde

Nabídka zájmových kroužků školního klubu a družiny

• Provoz ŠD: 6:00 – 17:00

• Školné se platí ve dvou platbách: období září – prosinec a leden - červen

(Podklady k platbě obdržíte v měsíci říjnu – 220,- Kč na měsíc)

• Během školního roku lze žáka odhlásit ze školní družiny, pouze ve výjimečných případech (dlouhodobá nemoc, stěhování apod.), popřípadě k 31. 12.

Vždy však k začátku následujícího měsíce a písemnou formou

( tiskopis k vyzvednutí  u vychovatelky)

• V Zápisním lístku je důležité vyplnit zadní stranu, kde doplníte, zda půjde žák domů sám (S). V tomto případě uveďte přesný čas, kdy má žák ze ŠD odejít.

• Bližší informace k osobnímu  vyzvedávaní žáka:
  • V případě osobního vyzvednutí žáka ze školní družiny, je na škole zaveden elektronický systém Bellhop, založený na identifikačních čipech, které vlastní osoby oprávněné žáka vyzvedávat.

Podrobné informace najdete v příloze a na webových stránkách školy.

Pokud  žák odchází v doprovodu (D), je čas odchodu pouze orientační.

Dále je třeba vypsat  JMENOVITĚ  všechny osoby, VČETNĚ JEJICH TELEFONNÍHO ČÍSLA, které budou dítě ze ŠD vyzvedávat!

• Změny odchodů žáka ze ŠD je nutné napsat na lístek a předat své vychovatelce

(Jméno, čas odchodu, datum, souhlas s převzetím odpovědnosti  za žáka  a podpis zákonného zástupce)

Každé dítě dostává předepsaný tiskopis, který si můžete nakopírovat a vždy jen doplnit podle potřeby

• Ve školní družině je po žáky přísný zákaz používání mobilních telefonů a chytrých hodinek !

• Ze ŠD lze dítě vyzvednout hned po vyučování nebo po obědě ve školní jídelně a nebo až po návratu z vycházky  ve škole, nejdříve ve 14.30

• Pro pobyt venku a pracovní činnosti je vhodné dát žákovi náhradní oblečení dle počasí a ročního období, které bude mít v podepsané tašce ve své šatní skříňce ( triko, tepláky, botasky, ponožky, pláštěnku nebo deštník…)

• Na odpolední družinu je vhodné dětem připravit svačinu a pití.

• Na stránkách ZŠ Štáflova naleznete Školní řád ŠD. Po jeho přečtení potvrďte, prosím, svým podpisem, že jste s ním byli seznámeni a zároveň i s informacemi o ŠD

V případě potřeby volejte na telefonní číslo své paní vychovatelky:

Hejkalová Iveta :                   605 197 974

Krejčová Ilona :                     605 199 254