Školní liga v miniházené - turnaj 4 + 1

V sobotu 17. dubna se ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě konal školní turnaj žáků 4. ročníků v miniházené, kterého se zúčastnilo celkem 10 školních týmů z Havlíčkova Brodu a okolí. Naši žáci vytrvale bojovali v každém zápasu a nakonec obsadili celkové 4. místo.

Kromě naší školy se na turnaji představily i další havlíčkobrodské školy, jako jsou ZŠ Konečná, ZŠ Wolkerova, ZŠ V Sadech, a dokonce i ZŠ Lánecká ze Světlé nad Sázavou. Děkujeme všem hráčům za jejich úsilí a sportovní výkon!

Mgr. Marek Šotola

 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.