Mc Donald’s cup

Ve čtvrtek 20. dubna se na fotbalovém hřišti v Havlíčkově Brodě konalo okresní kolo fotbalového turnaje Mc Donald’s cup. Naše škole se zúčastnila s týmem žáků 4. a 5. ročníků, kteří se utkali v základní skupině se ZŠ v Sadech, ZŠ Lípa a ZŠ Herálec.

Konkrétně se jednalo o žáky: Matyáš Vencelides, Jan Machovec, Erik Mrkvička, Jan Ruml, Miroslav Černý, Denis Čihák, Richard Kulhánek, Dominik Šikner. Naši hráči statečně bojovali a po dvou prohraných zápasech s výsledky 2:3 a 0:2 se jim podařilo vyhrát třetí zápas 4:1 nad ZŠ Habry. Bohužel tento výsledek už nestačil na postup ze skupiny. Celkově se na turnaji představilo 18 týmů z Havlíčkova Brodu a okolí. Naši žáci tak obsadili celkové 9. – 12. místo. Děkujeme všem hráčům za jejich úsilí a sportovní výkon!

Mgr. Marek Šotola

Náhled obrázku

 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.