Zlatý verš

Dne 13. 6. 2023 se žáci 4. A (Jan Ruml, Zuzana Kocmanová - 1. věková kategorie) a 9. A (Natálie Šindelářová - 3. věková kategorie) zúčastnili recitační soutěže Zlatý verš,

aneb poezie v knihovně, kterou pro základní školy v Havlíčkově Brodě a okolí pořádala Krajská knihovna Vysočiny. Všichni zúčastnění podali skvělé výkony. Obrovským úspěchem je 1. místo Natálie Šindelářové, která svým výkonem oslnila nejen porotu, ale i diváky. Gratulujeme.

Mgr. Pavlína Tajovská

Popis není dostupný.

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.